Her Türlü Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Hizmeti

Hakkımızda

enuygunkepenk.com' a Hoş Geldiniz!

enuygunkepenk.com 15 yılı aşkın otomatik kepenk yapımı, kepenk onarımı, kepenk tamiri, sanayi tipi buzdolabı, morg sistemleri, elektrik tesisatı gibi sektöründe siz müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan enuygunkepenk.com siz müşterilerine % 100 müşteri memnuniyet garantisi vererek almış olduğu işleri en iyi şekilde teslim etmektedir. enuygunkepenk.com kepenk yapımı, kepenk montajı, kepenk tamiri, otomatik kepenk, kepenk, kepenk onarımı, kepenk modelleri, kepenk fiyatları, kepenk sistemleri, motorlu kepenk, kepenk çeşitleri, kepenk servisi, kepenk bakımı, kepenk arıza, kepenk tamircisi, saç kepenk, alüminyum kepenk, galvaniz kepenk, kepenk sökme, kepenk güç kaynağı, kepenk alıcı beyni, kepenk askı, kepenk yay, elektrik tesisatı, elektrik işleri, elektrik tamiri, elektrik tamirat işleri, elektrikçi, sanayi tipi soğuk oda, sanayi tipi soğutucu, sanayi tipi buzdolabı, sanayi tipi soğutucu fiyatları, sanayi tipi soğutucu modelleri, sanayi tipi dolap tamiri, sanayi tipi soğutucu onarımı, sanayi tipi buzdolabı bakımı, sanayi tipi buzdolabı servisi, endüstriyel soğutucu fiyatları, endüstriyel soğutucu modelleri, endüstriyel soğuk oda, endüstriyel soğutucu, endüstriyel buzdolabı, morg ünitesi, morg dolabı, morg sistemleri, sanayi soğutucu sistemleri, pasta dolabı, pasta buzdolabı, pasta soğutucu, pasta teşhir dolabı, gıda dolabı, sanayi gıda dolabı, endüstriyel buzdolabı tamiri, endüstriyel soğutucu onarımı, endüstriyel dolap bakımı, endüstriyel buzdolabı servisi gibi alanlar da siz müşterilerine vermiş olduğu hizmet ile ilgili tüm alt yapı ve gerekli tecrübeli personele sahiptir.

OTOMATİK KEPENK, ELEKTRİK TESİSATI VE SANAYİ TİPİ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Otomatik Kepenk
15 Yılı aşkındır firmamız İstanbul avrupa yakası ve İstanbul anadolu yakası tüm ilçelere 7/24 kaliteli, hızlı ve en uygun hizmeti vermektedir. Firmamız tecrübeli ve alanın da uzman ekiplerce kepenk ve klima montaj-tamir-bakım hizmetlerinin yanı sıra isteğinize özel ölçüler de ücretsiz yerin de keşif hizmeti ile fiyat vermektedir. Firmamız dan fiyat almadan karar vermeyin.

Ücretsiz Keşif
Bir telefon kadar yakınız, firmamızı arayarak ÜCRETSİZ KEŞİF için talepte bulunabilirsiniz. En kısa süre de gelip keşif yapılacaktır.

İstanbul Otomatik Kepenk, Elektrik Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmet Noktalarımız
İstanbul' un tüm ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır tecrübeli personeli ve kaliteli hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Başlıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da hizmet verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar' dır.

Kepenk Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği hizmet ve işletmenizin yapısına göre kepenk türleri değişmektedir. Verilecek olan keşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. sektörün de lider uzman ekibimiz size en uygun ve ideal olan kepenk sistemini sunacaktır.

Elektrik Tesisatı Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Soğuk havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri kadar ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni sistem teknolojilere sahip elektrikli aletler ya da eski tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların hepsi elektrik enerjisi ile çalıştığı için elektrik tesisatın da aşırı yükleme meydana gelir. Eviniz de ya da iş yeriniz de bulunan mevcut elektrik tesisatı eski, yetersiz veya standart dışı kalıyorsa bu büyük bir risk anlamına gelmektedir. Olası bir elektrik kaçağı ya da aşırı yüklenme yüzünden yangın çıkararak can ve mal kaybına sebebiyet verebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü eski, yetersiz ve standartların dışında döşenmiş elektrik tesisatlarınızı mutlaka standartlara uygun olarak yeniden döşetmelisiniz. Firmamız elektrik tesisatı döşeme, yenileme, bakımı ve onarımın da tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-derin dondurucu-soğutucu alırken yani ticari amaçla kullanılacak ticari dolab alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor takılması gereken büyüklükteki bir dolaba yarım beygir gücünde motor takılırsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, elektrik sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle sanayi dolapları alırken ilk dikkat edilecek husus beygir gücüdür. Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli yapıldığıdır. Zira kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak ulaşmak için haddinden fazla çalışır ve motor yanmasına varan arızalara yol açar. Yine buzdolabı alırken önem vermeniz gereken bir diğer nokta ise ticari buzdolabı termostatının dijital olup olmadığıdır. Çünkü dijital termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun fazla ısınması kaynaklı arızaları neredeyse sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Dijital termostatı olmayan yani manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin gerisinde kalmıştır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanımıza en uygun soğutma sisteminin hangisi olacağına karar verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak farklılık göstermektedir. Genel olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup daha küçük ve sağlam olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, üstte ki sarma haznesin de bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme işlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu işlem esnasında ileri veya geri sarma işlemleri yaparak kepengi açan veya kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri ev ve ofis kullanımların da pencere kapatma işlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dıştan takma panjur sistemleri olarak farklılık gösterir.
İstanbul' un Otomatik Kepenk, Sanayi Tipi Soğutucu Sistemleri ve Elektrik Tesisatı Sitesi © Copyright 2019 - 2022 enuygunkepenk.com, Her Hakkı Saklıdır.