Her Türlü Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Hizmeti
İSTANBUL' UN TÜM SEMTLERİNE HİZMET

OTOMATİK KEPENK ALICI HİZMETLERİN DE KALİTELİ İŞÇİLİK VE EN UYGUN FİYAT

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ile sizlere; kepenk alıcı modelleri, kepenk alıcı fiyatları, kepenk alıcı yapımı, kepenk alıcı montajı, kepenk alıcı tamiri, kepenk alıcı yapımı gibi alanlar da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri İstanbul' un her ilçesine vermekteyiz. İlçe listesi şöyledir; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi ve bir çok buna benzer semte hizmetimizi uygun/ucuz fiyatlarla her isteğe uygun modellerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 Otomatik Kepenk Alıcısı

Bağlanabilir Otomatik Kepenk Alıcısı kolay montaj ve basit kuruluma sahip, tüm motorlu kepenk sistemlerinde bulunmaktadır son derece pratik bir üründür. Tüm kepenk ve panjur motorları uyumlu ve geçerli birçok alıcı ürünü olmasının dışında kaliteli dış malzemesi,kaydıraklı kumandaları, butonlu sistem ve ekonomik fiyatı ile öne çıkmaktadır. Yanında 2 adet kumandası isteğe bağlı fazla kumanda ile birlikte en ekonomik seçenekler ile gönderim sağlanır. Otomatik kepenk, otomatik panjur ve garaj kapılarına uyumludur ve basitçe kurularak kullanılabilir. 

Otomatik kepenk alıcısı diye adlandırılan parça kepenk motoru ile kumandanız arasın da ki iletişimi sağlamaya yarar. Bu saye de uzaktan kepenginizi kontrol etmenizi sağlar.

Otomatik kepenk alıcısı İstanbul içerisinde satış, montaj ve tamiri yapan firmaların en önde geleni enuygunkepenk.com' dur. Yılların verdiği tecrübesiyle ve kaliteli hizmet anlayışı ile geçmişten bu güne siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul' un Otomatik Kepenk, Sanayi Tipi Soğutucu Sistemleri ve Elektrik Tesisatı Sitesi © Copyright 2019 - 2022 enuygunkepenk.com, Her Hakkı Saklıdır.