Her Türlü Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Hizmeti
İSTANBUL' UN TÜM SEMTLERİNE HİZMET

SİGORTA GÜVENCELİ YÜK VE EŞYA TAŞIMA NAKLİYE HİZMETLERİN DE EN UYGUN FİYAT

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ile sizlere; nakliye hizmeti,şehirlerarası nakliye,istanbul nakliye,en uygun nakliye,şehirlerarası nakliye firmaları,nakliye servisi,küçük nakliye işleri,yük ve eşya taşıma,nakliye işi,hafif yük ve eşya taşınır,şehirler arası yük taşıma fiyatları gibi alanlar da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri İstanbul' un her ilçesine ve şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un başlıca ilçe listesi şöyledir; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi ve bir çok buna benzer semte hizmetimizi uygun/ucuz fiyatlarla sigorta güvenceli yük ve eşya taşımacılığını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İstanbul ve Şehirlerarası Yük ve Eşya Taşımacılığı
Yük ve Eşya Taşımacılığı evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşınmak isteyenler için büyük bir iş olarak görülmektedir. Şehirler arası ve istanbul da taşınma işlemi ise tüm taşınanlar tarafından büyük bir külfet olarak görülür. Şehirler arası taşımacılıkta mesafenin önemi büyüktür bir şehirden diğer bir şehre mesafeler kat ederek tüm evin eşyasının taşınması gereklidir. hem özen isteyen hem de daha fazla düzenli bir şekilde hazırlanılması gereken şehirler arası taşımacılıkta uzman kadroları ile En Uygun Yük ve Eşya Taşımacılığı yapan firmamız tüm taşınma işlemlerinizi üstlenmektedir.

Yük Ve Eşya Taşımacılığı Fiyatları
İstanbul ve Şehirler arası yük ve eşya taşımacılığı fiyatlarımız oldukça uygun olup kaliteli hizmetine kıyasla sektörümüzde en uygun fiyatları sunduğumuzu iddia ediyoruz. Sunduğumuz cazip fırsatlar ile siz de yük ve eşya taşımacılığından yararlanabilir ve anında fiyatlarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yük ve Eşya Taşımacılığı Hizmeti
Her ev sahibi tahmin ettiğinden daha fazla bir eşyaya sahiptir. Yük ve Eşya Taşımacılığı ile eşyalar toplandığı anda fark edilen bu özellik tarafından yorulmamak için mutlaka evin biraz erken toplanmaya başlaması gereklidir. Peki evden eve nakliyat talebi oluştuğunda nasıl hazırlık yapmak gereklidir?

• Taşımaya başlamadan önce tüm odalarda bulunan eşyaları nasıl paketlenmesi hususunda gözden geçirmek gereklidir.
• Hangi süreçlerde taşımanın başlayacağı mutlaka taşıma firması ile anlaşılmalı ve bu süreçte paketleme işleminin hepsi bitirilmesi gereklidir.
• Profesyonel bir taşıma şirketi bulmak için mutlaka internet üzerinden araştırma yapılması gereklidir.
• Bulunan bir taşıma firması bünyesinden evin eşyalarının tespiti için ekspertiz hizmeti alınması gereklidir.
• Lisanslı olan taşıma firmalarının tercih edilmesi daha uygundur. Çünkü bu firmalar ile taşınma sözleşmesi ve bu sözleşmede özel isteklerde de bulunulabilir.
• Anlaştığınız bir taşıma firması ile sözleşme yaptıktan sonra mutlaka eşyalarınız için sigorta talebinde bulunulmalıdır.
• Korsan firmalar ile kesinlikle anlaşma yapılmamalıdır eğer korsan firma ile anlaşma yapma hatası yapıldı ise o zaman ne taşıma yaptıran kişinin eşyasının kırılma veya çizilme garantisi vardır ne de kaybolmama garantisi bulunmaktadır.
• Tüm paketlenmiş kolilere gidecek oldukları oda isimlerini veya mutfak ve banyo ibarelerini yazmak gereklidir. Kutuların üzerine mutlaka kırılacak işaretleri belirleyen birkaç kelime yazılması gereklidir.
• Bir tane kolide 30 kilogramdan fazla eşya olmaması gereklidir. Taşıyıcı firmada bu yükün üzerinde yükü kaldıracak eleman olsa da koli içerisindeki yükün ezilmesi ve kırılması muhtemel hale gelebilir.

Yük ve eşya taşımacılık hizmetleri için fiyat teklifi alın.

İstanbul' un Otomatik Kepenk, Sanayi Tipi Soğutucu Sistemleri ve Elektrik Tesisatı Sitesi © Copyright 2019 - 2022 enuygunkepenk.com, Her Hakkı Saklıdır.