Her Türlü Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Hizmeti
İSTANBUL' UN TÜM SEMTLERİNE HİZMET

ALÜMİNYUM OTOMATİK KEPENK HİZMETLERİN DE KALİTELİ İŞÇİLİK VE EN UYGUN FİYAT

Alüminyum kepenkler, ham maddesi alüminyum olan ve estetik görselliği ön plandaki yapılar için tasarlanmıştır. Bazı profil türlerinde yardımcı malzeme olarak poliüretan kullanılmıştır. Poliüretan dolgulu profil cinsleri, alüminyum et kalınlığı ince malzemelerdir. Buna mukabil profil içinde bulunan poliüretan dolgu, mukavemeti artırıcı bir etken olmaktadır. Bu tip profillerden imal edilen kepenklerde ısı ve ses izolasyonu oldukça yüksektir.

ALÜMİNYUM OTOMATİK KEPENK

Ölçülerine göre 1 mm ile 1,2 mm kalınlığında çift kat ekstrüzyon alüminyum profil ile istenilen ral kodu renginde ve ölçüde kepengin özelliklerine göre farklı motor tiplerinde kumandalı, şalter veya buton alternatifli, elektrik kesintilerinde akülü veya manuel açma seçenekleri ile her türlü kepenk ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ile sizlere; alüminyum kepenk modelleri, alüminyum kepenk fiyatları, alüminyum kepenk yapımı, alüminyum kepenk montajı, alüminyum kepenk tamiri, alüminyum kepenk yapımı gibi alanlar da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri İstanbul' un her ilçesine vermekteyiz. İlçe listesi şöyledir; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi ve bir çok buna benzer semte hizmetimizi uygun/ucuz fiyatlarla her isteğe uygun modellerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Otomatik kepenk sistemlerinin bir tanesi de alüminyum kepenk sistemleridir. Alüminyum kepenk sistemlerinin adından da anlaşılacağı üzere ham maddesi alüminyumdur. Genel itibari ile kullanışlı bir kepenk sistemidir. Çelik kepenk sistemlerinin aksine daha çok iç mekanlarda tercih edilir. Havaalanı, avm, mağaza, iş yeri, dükkan, daire vb. yerlerde sıklıkla tercih edilir. İstanbul en uygun alüminyum kepenk sistemlerinin ham maddesi alüminyum olmasına rağmen, poliüretanlı ve ekstrüzyon olmak üzere alüminyum kepenk sistemleri ikiye ayrılır.Saç-çelik kepenke göre daha güzel görünümü olduğu için ve çelik kepenkten daha az ses çıkadarığı için daha çok tercih edilir.whatsap ve iletişim numaramızdan ücretsiz kepenk montajı ve ücretsiz kepenk servisi ,keşif hizmeti vermekteyiz. Otomatik aluminyum kepenk İstanbul içerisinde üretim yapan firmaların en önde geleni enuygunkepenk.com' dur. Yılların verdiği tecrübesiyle ve kaliteli hizmet anlayışı ile geçmişten bu güne siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

İstanbul' un Otomatik Kepenk, Sanayi Tipi Soğutucu Sistemleri ve Elektrik Tesisatı Sitesi © Copyright 2019 - 2022 enuygunkepenk.com, Her Hakkı Saklıdır.