Her Türlü Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Hizmeti
İSTANBUL' UN TÜM SEMTLERİNE HİZMET

SAÇ-ÇELİK OTOMATİK KEPENK HİZMETLERİN DE KALİTELİ İŞÇİLİK VE EN UYGUN FİYAT

Galvaniz,Saç kepenk sistemlerin de kullanılan santral motorlar da ağırlık içerde ki yaylara dağıtılarak motorun uzun ömürlü olması ön planda tutulmuştur. Galvaniz kepenk sistemlerinde manuel aparat aşağı da olduğu için elektrik kesintisinde kolay manuel açılım sağlar.

SAÇ-ÇELİK OTOMATİK KEPENK

Otomatik çelik kepenk ekipmanları Galvaniz ve Özel Profil’in ürettiği özel profillerin bir kısmını oluşturmaktadır. Galvaniz sac kullanılarak imalatı yapılan ürünler, 80 kapalı lamel, 80 micro delikli lamel, 80 pencereli lamel, etek sacı , 80 oluk, 100 oluk ve 125 kapalı lamel'den oluşmaktadır. Siparişler istenilen ölçü ve adetlerde zamanında teslim edilmektedir..

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ile sizlere; saç-çelik kepenk modelleri,saç-çelik kepenk fiyatları,saç-çelik kepenk yapımı,saç-çelik kepenk montajı,saç-çelik kepenk tamiri,saç-çelik kepenk yapımı gibi alanlar da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri İstanbul' un her ilçesine vermekteyiz. İlçe listesi şöyledir; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi ve bir çok buna benzer semte hizmetimizi uygun/ucuz fiyatlarla her isteğe uygun modellerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Otomatik kepenk sistemlerinin bir tanesi de saç-çelik kepenk sistemleridir. Saç-çelik kepenk sistemlerinin adından da anlaşılacağı üzere ham maddesi saç-çeliktir. Genel itibari ile kullanışlı bir kepenk sistemidir. Alüminyum  kepenk sistemlerinin aksine daha çok dış mekanlarda tercih edilir. Havaalanı, avm, mağaza, iş yeri, dükkan, daire vb. yerlerde sıklıkla tercih edilir. İstanbul en uygun saç-çelik kepenk sistemlerinin ham maddesi saç-çelik olmasına rağmen, poliüretanlı ve ekstrüzyon olmak üzere saç-çelik kepenk sistemleri ikiye ayrılır.Kepenk sistemlerinin arasında hırsızlık olaylarına karşı en dayanıklı ve sağlamlık açısından saç-çelik kepenki öneririz.Whatsap ve iletişim numaramızdan ücretsiz kepenk montajı ve ücretsiz kepenk servisi ,keşif hizmeti vermekteyiz.Otomatik saç-çelik kepenk İstanbul içerisinde üretim yapan firmaların en önde geleni enuygunkepenk.com' dur. Yılların verdiği tecrübesiyle ve kaliteli hizmet anlayışı ile geçmişten bu güne siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul' un Otomatik Kepenk, Sanayi Tipi Soğutucu Sistemleri ve Elektrik Tesisatı Sitesi © Copyright 2019 - 2022 enuygunkepenk.com, Her Hakkı Saklıdır.